Main menu

Потребителски рейтинг: 0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

 №636   Градинар за кв.Симеоново, гр. София

"Тина Ви" е фирма с тринадесет години опит в подбора на персонал в сферата на домашните услуги – Детегледачки, Домашни помощници, Лични асистенти и много други

"Тина Ви" търси:  Градинар за кв. Сименово, гр. София

Предлага:

Работни дни: понеделник до петък
Работно време: стандартен работен ден
Заплащане на позицията: 1000 - 1200 лева месечно възнаграждение

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 636"Тина Ви" търси Градинар за кв. Симеоново

 №.583   Личен Асистент / Болногледач за кв. Център, гр. София

"Тина Ви" е фирма с тринадест години опит в подбора на персонал в сферата на домашните услуги – Детегледачки, Домашни помощници, Лични асистенти и много други

"Тина Ви" търси:  Личен асистент / Болногледач за кв. Идеален център, гр. София

Предлага:

Удобен транспорт: автобус 2, трамваи 4, 8, 12, 20, 22, метро

Предлага:
Работни дни: 20 дни в месеца
Работен график: редуват се - два работни на един почивен ден
Работна време: 48 работни часа

Заплащане личен асистент: 50 лева на денонощие

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 583"Тина Ви" търси Личен асистент / Болногледач кв. Център

 №1058  Хигиенистка за Център,Руски паметник и Княжево, гр. София

"Тина Ви" е фирма с над дванадесет години опит в подбора на персонал в сферата на домашните услуги – Детегледачки, Домашни помощници, Лични асистенти и много други

"Тина Ви" търси:  Хигиенистка за Център Руски паметник и Княжево, гр. София

Предлага:

Работна седмица: понеделник до петък.
Работно време: на смени
Първа смяна: 08,00 до 17,00ч
Втора смяна: 11,00 до 20,00ч
За района на Княжево удобен транспорт са: автобуси 58, 59

Заплащане: нето 750 лева

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 1058"Тина Ви" търси Хигиенистка за Център, Руски паметник и Княжевогр. София

 № PKХЛ  Продавач-консултант за обекти в моловете на булевардите "Царица Йоана", "Цариградско шосе" и "Черни връх".

"Тина Ви" е фирма с над дванадест години опит в подбора на персонал

"Тина Ви" търси: Продавач-консултант за обекти в моловете на булевардите "Царица Йоана", "Цариградско шосе" и "Черни връх"

Предлага:

Работно време: работа на график - 5 работни, следвани от 2 почивни дни /за дните от понеделник до неделя/.

Работи се на 8 часови смени в диапазон от 10 до 22 часа.

Заплащане: стартовата заплата е 700 лева нето

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: РКХЛ"Тина Ви" търси продавач консултант

Потребителски рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

 № ХЛ   Работник товаро-разтоварна дейност за складова база в кв. Казичене. За работниците е осигурен безплатен служебен транспорт, който се движи по определен маршрут.

"Тина Ви" търси:  Работник товаро-разтоварна дейност за складова база в кв. Казичене. За работниците е осигурен безплатен служебен транспорт, който се движи по определен маршрут.

Предлага:

Работно време: понеделник - петък от 9 до 18ч.
Заплащане: 850 лева нетно възнаграждение и възможност за бонуси

Отговорности и задължения за позицията:
Товаро-разтоварителни и преносни дейности при приемането на стока
Отговаря за правилното обработване и съхраняване на стоките в склада
Следи за добрия вътрешен и външен вид на стоките и склада
Участва при инвентаризация

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: ХЛ"Тина Ви" търси Работник товаро-разтоварна дейност за складова база в кв. Казичене.

 № 731Г Семеен Готвач за кв. Банкя, гр. София

"Тина Ви" е фирма с над тринадесет години опит в подбора на персонал в сферата на домашните услуги – Детегледачки, Домашни помощници, Лични асистенти и много други

"Тина Ви" търси:  Семеен готвач за кв. Банкя, гр. София

Предлага:

Работна заетост: понеделник до петък
Почивни дни: събота и неделя
Работно време: 4-5 часа на ден стартиращи в часовете след 12,00

Заплащане: 800 лева

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 731Г"Тина Ви" търси Семеен готвач за кв. Банкя

 № 1077 Семеен Готвач за кв. Владая, гр. София

"Тина Ви" търси:  Семеен готвач за кв. Владая, гр. София

Предлага:

Работно време: от 09,00 до 13,00ч
Удобен транспорт в близост: личен автомобил, най-близка спирка на градски транспорт ав. 58 и 59 е на половин километър

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 1077"Тина Ви" търси Семеен готвач за кв. Владая

 № 837G   Семеен домашен готвач за кв. Банкя, гр. София

"Тина Ви" търси:  Семеен домашен готвач за кв. Банкя, гр. София

Предлага:

Работна заетост: пет работни дни
Почивни дни: два почивни дни
Работно време: стандартен пълен работен ден

Заплащане: 1500,00 - 1800,00лева

Разгледай изисквания и кандидатствай по Обява №: 837G"Тина Ви" търси Семеен домашен готвач кв. Банкя